راهکارهایی بسیار ساده برای عاشق کردن همسر

عاشق کردن همسر

 

برای عاشق کردن همسر لازم نیست کارهای عجیب و غریب بکنید. برای عاشق شدن زن یا شوهرتان فقط کافی است راهکارهایی که به شما گفته می شود و در عین حال بسیار ساده و معمولی هستند را رعایت کنید. تکنیک خاصی ندارد فقط باید به رفتارتان کنی بیشتر کنترل داشته باشید.

یکی از کارهایی که نباید انجام بدهید این است که زیاد غر نزنید، با غر زدن زیاد همسرمان را از خودمان فراری می دهیم. مورد بعدی اینکه راز نگه دار باشید یعنی اگر چیزی بین شماست که دیگران نمی دانند به این معنی است که یک راز به شمار می آید و دلیلی ندارد شما به کسی بگویید حتی به پدر و مادر خودتان. مسئله بعدی مقایسه کردن است که همه ی ما از این کار بدمان می آید. شما خوشتان می آید کسی شما را با دیگران مقایسه کند؟ مطمئنا جواب شما نه مطلق است پس شما هم همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید. دیگران عیب هایی دارند که شما خبر ندارید!!!!

فراموش کنید همیشه به هم احترام بگذارید. از قدیم گفتند، احترام،‌ احترام میاره. پس با کمال احترام با همسر خود برخورد کنید تا حرمت های شکسته نشود. اگر قبلا احترام نمی گذاشتید از الان خودتان را تغییر دهید اگر شما تغییر کنید همسر شما هم تغییر خواهد کرد. اگر مرد هستید، به خانم خود بیشتر از گذشته توجه کنید. زنان احتیاج به توجه بیشتری دارند و البته فراموش نکنید مردان هم از توجه بدشان نمی آید، پس خانم های محترم، شما هم به شوهر خود بیشتر از قبل توجه کنید. مورد آخر که در این بخش از سایت فرامطلب به آن اشاره می کنیم این است که تنهایی تصمیم نگیرید، اسمش روش است “زندگی مشترک” شما مستقل نیستید که بخواهید خودسرانه تصمیم بگیرید و تصمیمی که گرفتید را اجرایی کنید. با همسرمان مشورت کنیم و در تصمیم گیری به کمک هم به بهترین راه حل دست یابیم.

 

ارسال شده در 21 شهریور 1395 توسط