فیلم های ارباب و برده زنان و مردان ایرانی و خارجی

فیلم و کلیپ های ارباب و برده

 

مدتی است در سراسر جهان فیم های ارباب و برده ساخته و تبلیغ می شود. کلیپ هایی که در آن مثلا زن ارباب است و مرد را به زنجیر کشیده است شبیه به حیواتاتی مثل سگ و … با آن ها رفتار می کنند. بعضی فیلم ها نیز برعکس ساخته می شود مرد به عنوان ارباب و زن به عنوان برده! متاسفانه تبلیغاتی که توسط شرکت های وابسته با آمریکا و اسرائیل در سراسر دنیا انجام می دهند در ایران هم تاثیر منفی خود را گذاشته است. زنان و مردان ایرانی که تعداد آن ها بسیار کم است از خود فیلم می گیرند و در شبکه های اجتماعی و سایت ها منتشر می کنند.

عکس ارباب و برده

 

گاهی ما نیز با شوک عجیبی روبرو می شویم زمانی که در زیر پست های اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی برخی خانم ها، با این کامنت روبرو می شویم که نوشته شده است: من میخوام برده شما باشم و شما ارباب من… چرا این مسائل پیش می آید؟ کسانی که میل به ارباب بودن یا برده شدن دارند و حاضر هستند مثل یک حیوان به آن ها قلاده ببندند و به آن ها فحش دهند و از او کارهای نامتعارف طلب کنند، از نظر روانشناسی و روانپزشکی یک بیماری روحی و روانی است و کسانی که میل به این کار دارند حتما باید تحت درمان قرار گیرند و معالجه شوند.

طبق تحقیقات سایت فرامطلب، ارباب از برده می خواهد که انگشتان پای او را لیس بزند، گاهی مرد به عنوان مفعول مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرد، او را سگ یا حیوان خطاب می کنند، ارباب، پای خود را روی سر و صورت برده می گذارد و فشار می دهد. عجیب است نه؟ برای همه ی ما بسیار عجیب و غیر قابل تحمل است.

 

تصویر ارباب و برده در خیابان با قلاده

 

بیشتر این کلیپ های به اصطلاح ارباب و برده در ایران، در پایتخت یعنی تهران ساخته می شود. و طبق شنیده ها، خانم هایی که پولدار هستند، به آقایانی که وضع مالی خوبی ندارند پول می دهند برای اینکه برده جنسی آن ها باشند. و البته فقط به خاطر نیاز مالی نیست. همانطور که گفته شد، این یک اختلال روحی و روانی است که حتما باید درمان شود.

امیدواریم با کمی مطالعه بیشتر روانشناسان و درمان دختر و پسرهایی که میل به این کار غیر انسانی دارند، دیگر شاهد اینگونه رفتارهای زشت و غیر قابل تحمل در هیچ جای دنبا و بخصوص ایران نباشیم.

در این بخش نیز چند تا از عکس های اراب و برده خارجی که در اینترنت پیدا کردیم را گذاشته ایم.

سایت فرامطلب در نظر دارد با بررسی مسائل اجتماعی و روانشناسی با بهره گیری از کارشناسان روانشناسی و روانپزشکی در زمینه های اجتماعی تحقیق کرده و مطلب تهیه کند تا گامی بزرگ برای این معضلات اجتماعی به کمک همه ی مردم ایران بردارد. ان شا الله بتوانیم قدمی برای سلامت اجتماعی کشورمان برداریم.

ارسال شده در 21 شهریور 1395 توسط