باطری در دهان

dentist

تنها خاصیت سمی جیوه نگران کننده نیست بلکه خواص الکتریکی که در محیط ایجاد می کند در عبور راحت انرژی و مسیر آن دخالت خواهد کرد بدین قرار که وجود ملقمه در حفره دندان نسبت به دندان دیگر و در محیط مایع بزاق دهان حالت الکتریکی و باطری ماندی به وجود خواهد آورد. این جریان الکتریسیته است که سبب کف شدن آب دهان می شود. یا ناره های زبان را آزرده می کند یا بوی مخصوص فلزی در دهان ایجاد می کند تغییرات رنگ در دندان پر شده حاصل می شود و حتی در آزمایش ها هم اثر گذار خواهد بود و گاهی تنها راه حل خارج کردن باطری ایجاد شده در دهان است.
درمان:
شستشوی دهان و دندان و مسواک زدن زیاد راه حل اشکال ایجاد شده نیست در حالی که عفونت و اشکالات زیر پرشدگی به خوبی ظاهر نخواهد شد و یا بسیاری ارتباط بین ارتباط الکتریکی و انرژی بین چهار دندان جلو و کلیه و مجاری ادرار و مسائل جنسی و غدد فوق کلیه وجود دارد. ارتباطی بین دندان های نیش و کیسه صفرا دیده می شود و ای روابط است که به هنگام اختلال ایجاد بیماری در کلیه، مثانه و پروستات که منجر به سرطان پروستات می شود، خواهد کرد.
اگر مراتب زیر موجب آزردگی است به دندان پزشک خود و یا مشاور دیگری مراجعه کنید:
– وجود بوی نامطبوع دهان
– خون ریزی لثه ها
– شل شدگی دندان ها
– حساسیت و درد در محل پر شدگی
– تغییر رنگ دندان
– بررسی برای پر شدگی ها
– درد دندان، لثه و فک
– عدم شناخت عواملی که موجب اشکالات عصبی شده است.
آنچه گفته شد دلیل بر اشکال در انتقال انرژی است که به ویژه در تعقیب پر شدگی دندان ها توسط ملقمه ها قطع و مسدود شده است بررسی مسئله مشکل می شود حال چه باید کرد و احتمالا به دندان پزشک بیولوژیک باید مراجعه کرد که به این نکات توجه می نماید.
– اشکالات آمالگام و باطری شدن آن را توجه می نماید و دندان شما را با موادی که سازگارتر است پر خواهد کرد.
– ارتباط بین جریان انرژی از دندان به مغز را توجه می نماید و می داند که تغییر در این ارتباط است که فرمانده کل بدن را واکنش های مغزی را مورد تایید قرار می دهد.
– می داند که دستگاه تامین مصونیت فقط وقتی دندان ها سلم است قوی و فعال است.
– ارتباط روت کانال را با سالم سازی دندان ها خوب می داند.
– رابطه بین تعادل فک بالا و پایین و چگونگی تردد انرژی از دندان و سر به دیگر نقاط بدن را به دقت مورد توجه قرار می دهد تا به درمانهای سردرد و دهان درد کمک کند.
– وی می تواند که گاهی عکس برداری همه اشکال موجود دندان را نشان نخواهد داد.
– شناخت از تغذیه خوب دارد.
– از روش های اندازه گیری الکتریسیته، حرارت سنجی، آزمایش های ویژه خون، واکنش های بیولوژیک و مقاومت های آن، الکترمیدگرافی، اندازه گیری محیط مغناطیسی دندان و دهان استفاده کرده و بیماری مخفی شده را بارز می کند. دندانپزشک بیولوژیک است که راهکارهای سلامت و بهداشت دهان را پیش رو می گذارد و سبب افزایش توان و کاهش اضطراب و پیشبرد سلامت و بهداشت عمومی خواهد شد.

این مطلب توسط سایت  فرامطلب تهیه شده است

ارسال شده در 11 شهریور 1395 توسط