شستشو و تمیز کردن و تقویت اعضا با روش همیوپاتی

051616_doctorguns_BODY

طب جدید همانند نظم سربازخانه روش منسجم و قوی برای کارکرد حملات سریع و به موقع خود در نظر می گیرد تا بتواند دشمن را از پای در آورد. متاسفاه در این درگیری هم دشمن از میان می رود و هم میدان جنگ متلاشی می شود. بدن بیماران میدان مبارزه و بیماری دشمن است در این مبارزه امروزی طب، بدن و بیماری هر دو آسیب می بینند. بیماری که به پزشک امروز مراجعه می کند. چندین دارو که گاهی یکی از آنها لازم رفع خطرات دیگری است را دریافت می دارد. بدانید که پزشکی امروز در تشخیص بیماری ها معجزه گر است یعنی:
میکروب و عامل بیماری  دشمن را می شناسد لیکن برای تاثیرات بیولوژیک که بر روی انسان ایجاد می کند کاری انجام نمی دهد و فقط به نابودی دشمن می اندیشد.
اگر پیام را دوست نمی پندارید با پیام آور چه کار دارید. طب امروز دشمن پیام و پیم آور بیماری ها است.
فقط به آنچه در ظاهر می بینیم توجه دارد و آن را ریشه کن می کند.
انفجار دشمن ستیز را اجرا می کند سپس تلفات را شماره می کند یعنی پزشکی امروز حمله مرگبار بر بیماری دارد.
در این مبارزه است که بدن یعنی میدان و معرکه جنگ هم آسیب می بیند و آنچه برای ما بعد از درمان باقی می ماند باقی مانده اثرات این ستیز است که چیزی جز افزایش سموم نیست. نارسایی جنسی و عدم کنترل ادرار و اثرات سوء دیگری به جای خواهد ماند که حتی تا آخر عمر دچار این گرفتاری ها خواهیم ماند.
پزشکی امروز کاری می کند که خلاف جریان بیماری ذاتی است مثلا اگر تب می کنید روشی به کار می گیرد که تب را خنثی کند یا اگر توموری در بدن رشد می کند جراح آن را از جای در می آورد یا با اشعه و مواد شیمیایی درجا می سوزاند. درد را با داروی مسکن و ضد درد درمان می کند. خوب اینها همه مفید و راحت کننده است اما شبیه تیر در تاریکی است و همانند چکشی که بر سر پشه ای ناچیز برای نابودی او می کوبیم. این روشها که در پزشکی امروز مطرح است در بسیاری موارد به جا، خوب و موثر است اما با روش همیوپاتی هم می توان به نتایج خوبی رسید.

درمان خودی
به این معنی است که به جای حمله دشمن ستیز و نابود کننده مانند داروها، جراحی و پرتودرمانی از داروهای همیوپاتی آشنا با همین دشمن استفاده کنید. این روشی است که در قرن 18 دکتر هاهنمن از خود به یادگار گذاشت و بی شباهت به درمان با واکسن امروزی نیست. یعنی به تدریج بدن را در مقابل دشمن مقاوم می کنیم و دفاع می کنیم مثل آنکه کسی که سردرد دارد را با داروهایی ضعیف که خود سردرد می آورد درمان کنیم. به تدریج مقاومت بدن را هماند واکسن زدن در مقابل بیماری ها زیاد کنیم تا بالاخره بر سردرد فائق آییم. بدین ترتیب بدن را در مقابل سردرد مقاوم کرده، خودمان را درمان کرده ایم. قانون همیوپاتی همان درمان با واکسن است مانند این که از عامل بیماری زا در مقابل بیماری، دفاع بدن را می سازد تا خود بیماری را از بدن خارج سازد. معتقد است که علائم بیماری که بدن ظاهر می کند هشدارهایی است که پیام آوران بدن به ما می رسانند که چیزی در حال خراب شدن است. این همان است که پزشکی امروز به مبارزه با آن بر می خیزد و در واقع علائم بیماری را درمان می کند. در حالی که عامل بیماری زا در زیر به فعالیت خود ادامه می دهد و اگر سردرد بروز می کند بدن به ما می گوید که خبری است و به دنبال عامل بروید نه این که آسپرین بخورید تا سردردتان که علامت هشدار دهنده بیماری است زائل شود.

این مطلب توسط سایت  فرامطلب تهیه شده است

ارسال شده در 9 شهریور 1395 توسط