نقش سحر قریشی در سریال علی البدل + عکس

نقش سحر قریشی در سریال علی البدل + عکس

سحر قریشی بازیگری که مدتی بود ممنوع التصویر شده بود با سریال علی البدل در ماه رمضان دوباره فعالیت هنری خود را شروع خواهد کرد. در این مطلب درمورد نقش او همچنین ماجرای بازگشت وی به تلویزیون را خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

خانم قریشی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که باید گفت از پرحاشیه ترین آنها هم به حساب می آید و گویا ایشان چند وقتی است ممنوع التصویر هستند و شنیده شده است که قرار است در سریال جدید سیروس مقدم ایفای نقش کنند؛ اما ظاهرا این اتفاق نخواهد افتاد. با جزییات این خبر همراه ما باشید.

sahar2

آیا سحر قریشی هنور ممنوع التصویر است؟

برای اینکه بیشتر در جریان چند و چون ممنوع التصویری خانم قریشی قرار بگیرید با صحبت های خانم غفوری همراه پورتال تاروت رنگی باشید.

الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «علی البدل» درباره حضور سحر قریشی که پیش از این اعلام شده بود در این سریال حضور دارد، گفت: ما هنوز قراردادهای سریال «علی البدل» را نبسته ایم و حضور بازیگران در این سریال قطعی نیست.
وی افزود: ممکن است با افراد زیادی برای حضور در سریال گفتگو شود اما این به معنای قطعیت حضور آنها نیست.

آیا سحر قریشی در سریال مقدم بازی خواهد کرد؟

تهیه کننده سریال «علی البدل» در پایان گفت: سحر قریشی در این سریال حضور ندارد و ما هنوز درگیر مذاکرات هستیم و با صحبت هایی که با محسن تنابنده داشتیم به این نتیجه رسیدیم که تغییراتی در گروه بازیگران داشته باشیم.

ارسال شده در 9 اردیبهشت 1395 توسط