توجه ویژه به پوست

beauty1

وقتی از مصرف کنندگان همیشگی مواد آرایشی  هستید.  مطمنا در مجلات دنبال کرم، ژل و لوسیون های جدید هستید و سراسیمه به فروشگاهها می روید و یکی از آن قوطی های پر زرق و برق مواد آرایشی را می خرید. متاسفانه کلکسیونی از انواع محصولات غیر ضروری که به دردتان نمی خورد انبار کرده اید. بعضی از آن ها آن چنان پوست  را دچار آزردگی میکنند که حتی برای مصرف عادی روزانه نیز نمی توانید آن ها را مورد استفاده قرار دهید.
با همه اینها گاهی آن ها را مصرف می کنید و فکر می کنید کمی آزردگی پوستی را تحمل کنید در عوض شاید نتیجه خوبی داشته باشد. مداوای خانگی  شامل آلفاهیدروکسی اسید، بتاهیدروکسی اسید، رتینول ها، تونرها، تعداد زیادی مرطوب کننده و یک محصول موضعی ویتامین C به پیشنهاد دوستانتان انجام میدهید
برای این عده از اشخاص  توضیح می دهم که هر چیزی باعث آزردگی پوست شود روند پیری پوست را تشدید می کند.این افراد باید می دانستند که التهاب زمینه را برای آسیب های رادیکال های آزاد آماده می کند. بنابراین از این عده افرادمی خواهم   که مصرف همه محصولاتی که تا آن زمان استفاده  میکردید قطع نماید و فقط از محصولات آنتی اکسیدانی که من پیشنهاد می دهم استفاده کند.  ما برنامه دیگری را برای مبارزه با پیری و مراقبت از پوست  آغاز کردیم.
آلفالیپوئیک اسید آنتی اکسیدانی جامع و فراگیر است. آلفالیپوئیک اسید خیلی سریع از پوست عبور می کند وارد سلول می شود و سلول را در مقابل آسیب های رادیکال های آزاد محافظت می کند. علاوه بر این آلفالیپوئیک اسید انرژی را افزایش می دهد و به سلول کمک می کند تا خود را ترمیم کند.

این مطلب توسط سایت  فرامطلب تهیه شده است

ارسال شده در 1 مرداد 1395 توسط