زیبایی پوست و مراقبت از کل بدن

skin young1

سوال این است: اگر شما خواهان بهتر و زیباتر شدن پوستتان هستید آیا باید مراقب کل بدنتان باشید؟ بله حتما. زمانی که شما برای وضعیت درونی بدنتان کاری انجام می دهید در ظاهرتان نیز تاثیر می گذارد و هر کاری که برای بهبود وضعیت ظاهری تان انجام دهید در وضعیت درونی بدنتان نیز موثر است. مثلا یک کار ساده نوشین مقدار زیادی آب در طول روز است که در نتیجه شادابی شما بیشتر چشمانتان براق تر، گردش خونتان بهتر و پوستتان باطراوت تر می شود. رژیم سرشار از پروتئین ترکیبی از کربوهیدرات های پیچیده و اسیدهای چرب ضروری باعث کاهش التهاب، پایین آمدن قند خون، سلامتی و شادابی می شود. علاوه بر همه اینها تغذیه مناسب بر خلق و خو نیز تاثیر می گذارد و در نتیجه انسان زیباتر و دلنشین تر به نظر می رسد.

رژیم غذایی سرشار از آنتی اکسیدان مثل ویتامین C، ویتامین E، کوآنزیم Q10 و آلفالیپوئیک اسید تضمینی برای سلامتی لثه ها و دندان هاست. اگر اسید آمینه سیستئین را به رژیم غذایی تان اضافه کنید موهایتان براق تر و سالم تر و ناخن هایتان قوی تر می شود.
حتما تا به حال پی برده اید که در کتاب درمان چین و چروک نه تنها در مورد پوست بلکه در مورد سلامتی عمومی بدن و افزایش زیبایی توضیحات مفصلی آورده شده است. تمام برنامه های من طوری طراحی شده اند که به افزایش جوانی، تقویت و سلامتی کل بدن بینجامند. البته با اینکه این برنامه ها را خودم توصیه کرده ام اما برای دستیابی به بهترین نتیجه قبل از شروع با متخصصین برنامه های ضد پیری مشورت نمایید. در اینجا با نگاهی به موارد مذکور و نتایج رضایت بخش برنامه ضد پیری می توانید نتیجه کار را حدس بزنید. امیدوارم شما هم به اندازه من از نتایج آن راضی باشید.

این مطلب توسط سایت  فرامطلب تهیه شده است

ارسال شده در 1 مرداد 1395 توسط