درمان سردردهای راجعه

برای خلاص شدن از سردردهای راجعه نیاز به شکستن سیکل معیوب دارید. پزشک ممکن است توصیه کند که به تدریج داروهای معمول سردرد را کاهش دهید یا به طور کلی مصرف آن را قطع نمایید. بعضی پزشکان داروی دیگری را تجویز می کنند تا داروهای ایجاد کننده  سردرد راجعه قطع شود. ممکن است تزریقات زیر جلدی دی هیدرو ارگوتامین  مسیلات (که بیماران خودشان نحوه ی مصرف را یاد می گیرند) تجویز کنند که در صورت وقوع سردرد شدید مصرف شود.

هم چنین مقدار کمی آمی تریپتیلین که یک داروی ضد افسردگی متوسط است تجویز می شود که اغلب به عنوان درمان اضافی برای درد مزمن مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر داروهای جایگزین مثل فنوباربیتال در کوتاه مدت سردرد را تسکین می دهد تا سیکل سردرد شکسته شود.

سعی نکنید تا سردردهای راجعه را به وسیله تجویزهای خودتان تسکین دهید از توصیه های پزشکتان فهرست برداری کنید زیرا مکن است پیشنهادات خیلی خوبی برای شما داشته باشد.

زمانی که سایر داروها ایجاد سردرد می کنند:

سردردهای راجعه به وسیله داروهای سردرد ایجاد می شوند اما سایر داروها نیز می توانند سبب سردرد باشند. اگر عوارض جانبی هر دارویی را بخوانید سردرد یک مشکل شایع در بین آن ها است و مهم نیست که دارو چه باشد. در خیلی موارد هنگامی که بدن خودش را با دارو وفق می دهد، سردرد در طی یک یا دو روز ای بین می رود. در موارد دیگر سردرد آن قدر شدید است که باید با پزشک خود درباره ی کاهش یا قطع دارو مشورت کنید.

عفونت مزمن:

سردرد، تب و تمام دردهایی که در زمان ابتلا به آنفلوآنزا دارید را به خاطر داشته باشید. عفونت ویروسی یا باکتریایی می تواند سبب سردرد شدید شود. این وضعیت زمانی واقعی به نظر می رسد که مشکل مزمن درمان نشده ای وجود داشته باشد. بدن ممکن است با آن به طور کافی تعامل برقرار کند به گونه ای که به نظر برسد شما تب ندارید اما عفونت هنوز وجود داشته و سبب مشکل است. ما نمی توانیم به بررسی جزییات بیشتر بپردازیم چون عفونت هایی که مردم را مبتلا می کنند تنوع بسیار زیادی دارند. به هر حال اگر به طور مرتب و مکرر از عفونت بهبودی می یابید و یا نمونه ی جدیدی از عفونت را در بدنتان احساس
می کنید با پزشکتان مشورت کنید. ممکن است نیاز به دریافت مقدار کمی آنتی بیوتیک داشته باشید یا پزشک مصرف ویتامین ها و سایر درمان ها را توصیه کند.

ارسال شده در 5 دی 1395 توسط