تزریقات محرک برای درمان سردرد موثر است

همان طور که قبلا گفتیم OTC های مشخص و معین شامل لیدوکائین هستند و می توانند در درمان سردردهای سرویکوژنیک موثر باشند. به علاوه خیلی از بیماران از تزریق لیدوکائین و داروهای بی حس کننده ی مرتبط با کورتیکوستروئید به اطراف عضلات قسمت فوقانی گردن و ستون مهره ها نتیجه ی مثبت می گیرند. تزریق معمولا به اطراف عضلاتی که عمدتا درد را تجربه می کنند زده می شود.

معمولا درد به سرعت تسکین می یابد اما پزشکان نمی توانند قبل از تزریق تشخیص دهند که نتیجه ی دلخواه را می گیرند یا خیر و تنها روش امتحان کردن آن است.

اکثر پزشکان در ناحیه ای که قرار است داروی بی حس کننده تزریق شود از اسپری  استفاده می کنند. ممکن است زمانی که داروی بی حس کننده اثر خود را از دست می دهد در محل تزریق کمی احساس درد داشته باشید اما باعث امیدواری است که در مقابل سردردتان کاهش می یابد. هنگامی که موضع کاملا بی حس شد تزریق انجام می شود و شما کمی احساس سوزش ملایم و شاید کمی شدیدتر خواهید داشت. لیدوکائین و داروهای مرتبط اغلب در تزریقات مورد استفاده قرار می گیرند. به هر حال بیماران با تزریق استروئیدهای داخل عضلانی مثل متیل پردنیزولون بهبود می یابند. ممکن است دارو برای مدت 10 روز تا سه ماه درد را تسکین دهد.

ارسال شده در 3 دی 1395 توسط