کاملترین بیوگرافی ثریا دارابی + عکس اینستاگرام

کاملترین بیوگرافی ثریا دارابی + عکس اینستاگرام

ثریا دارابی یکی از زنان موفق ایرانی است که در خارج از کشور توانسته در لیست ثروتمندترین های دنیا قرار گیرد. او که در آمریکا ساکن است با ایده ی راه اندازی سایت فود اسپوتینگ توانسته به شهرت جهانی زیادی دست یابد. در ادامه تصاویر و بیوگرافی این خانم موفق را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

به گزارش فرامطلب : ثریا دارابی متولد شهریور ۱۳۶۲ ، ۱۹۸۳ یکی از ایرانی تبارهای موفق در آمریکاست . ثریا دارابی  با راه انداختن سایت Foodspotting مشهور شد و ثروت زیادی به دست آورد. در این سایت کاربران می توانند، عکس ها غذاهای جالب و خوشمزه ای را که هر روز می خورند، به اشتراک بگذارند.

دارابی کارش را از نیویورک تایمز به عنوان مدیر امور مشارکت دیجیتال و بازاریابی برای رسانه های اجتماعی شروع کرد اما عمده شهرت ثریا دارابی در موفقیت این استارتاپ اینترنتی است. او به همراه دوست صمیمی اش “ماکسین بدات” و همسرش در سانفرانسیسکو سایتی راه اندازی کرد که کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمره خود را در آن به اشتراک بگذارند.

کاملترین بیوگرافی ثریا دارابی + عکس اینستاگرام

ثریا و ماکسین در سال ۲۰۱۰ رسما دفتر کار “فود اسپاتینگ” را تاسیس کردند و بر روی توسعه این برنامه تمرکز کردند. او همان سال از سوی نشریه فست کمپانی به عنوانی یکی از افراد خلاق برتر سال معرفی شد.

ثریا دارابی یکی از بنیانگذاران Zady ،محتوا نویس برند تجاری “همه نوع خوراک در مورد مد” فعالیت دارد. Zady تولید و فروش بی انتهای دارد که ثریا راوی داستان هر کدام از این محصولات است. ثریا حرفه ای خود را به عنوان مدیر مشارکت دیجیتال و رسانه های اجتماعی در نیویورک تایمز آغاز کرد؛ جایی که او انگشتش را بر روی نبض دنیای دیجیتال گذاشت و چشم انداز آن را تغییر داد. در حالی که در روزنامه تایمز او قرار بود مسئول اخبار جهانی در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، یوتیوب، توییتر، یا استارت آپ های بزرگ و کوچک، باشد؛ اما بخاطر آگاهی و اطلاع رسانی موفق در مورد کمپین‌های مختلف جایزه‌ گرفته است. ثریا مدرک کارشناسی خود را در رشته هنر از دانشگاه جورج تاون دریافت کرده و در حال حاضر در بروکلین، نیویورک زندگی می کند.

کاملترین بیوگرافی ثریا دارابی + عکس اینستاگرام

ارسال شده در 2 اردیبهشت 1395 توسط