آرامش و رها شدن از استرس با حمام کردن

tydings-park

حمام ممکن است تنها اتاقی در خانه باشد که می توانید درِ آن را به روی خود قفل کنید و در آن تنها باشید. یکی از کارهای مختلفی که می توانید در حمام انجام دهید حمام کردن است. یک حمام آب گرم محلی عالی برای آرامش و رها شدن کامل است. در حمام در حالی که بدن خود را کشیده اید و گرما را پیرامون خود حس می کنید می توانید به خود اجازه ی وانهادگی بدهید. افزودن یک نور ملایم، موسیقی آرام و یک نوشیدنی آرام بخش می تواند این محل را تبدیل به بهشت کند.

در پارک قدم بزنید:

بیشتر شهرها پارک های فوق العاده ای دارند که می توانید در آن ها بگردید و به چیزهای مختلف بنگرید یا در افکار خود غرق شوید. در پارک های بزرگ تر  اغلب می توانید کاملا تنها باشید. پارک یکی از معدود جاهایی  است که می توانید واقعا تنها باشید. اما پارک نبایستی حتما بزرگ باشد. بعضی از آن ها تنها یک قسمت چمن کاری شده هستند که چند درخت و یکی دو نیمکت دارند. من هرگاه بتوانم در مسیر خانه پس از ساعات کاری در پارک قدم می زنم که یک روش عالی برای رها شدن از مسائل یک روز کاری است.

به سرسرای هتل بروید:

بسیاری از هتل ها به ویژه هتل های قدیمی ساختمان های فوق العاده ای هستند که می توانید اوقاتی را در آن ها بگذرانید. در اینجا تنها نخواهید بود اما احتمال آنکه کسی مزاحمتان نشود زیاد است. گرچه بسیاری از مردم رفت و آمد می کنند اما می توانید یک صندلی راحت در قسمتی نسبتا آرام از سرسرای هتل بیابید.

این مطلب توسط سایت  فرامطلب تهیه شده است

ارسال شده در 23 آبان 1395 توسط