سرو صدا و مشکلات خواب

man-awake-on-pillow

صداها را کم کنید:

شاید به علت سر و صدا در مورد خواب مشکل دارید. این امر به ویژه اگر صدای آژیر یا همسایگانی که میهمانی دارند را بشنوید صادق است که لذت بخش ترین خواب ها را هم پریشان می کنند. از همه بدتر آنکه شاید خوابتان سبک باشد و نسبت به هر صدایی حساس باشید. چند پیشنهاد در اینجا ارائه شده است:

  • مانع نفوذ صدا شوید. حتی با پنجره های بسته مقدار زیادی صدا به داخل می آید پنجره هایتان را دوجداره کنید. پرده های ضخیم یا کرکره می تواند به صداگیر بودن محل کمک کند.
  • نقاب بزنید. راز نقاب زدن آن است که صدای قابل تحمل تری بیابید و آن را مورد توجه قرار دهید. بیشتر ما اولین بار این نوع نقاب زدن را در تابستان تجربه کرده ایم که صدای آرام بخش کولر یا پنکه همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد. یک ژنراتور صدا می تواند صداهای اطراف را نقاب بزند و شما را آرام کند. می توانید سی دی صداهای آبشار، جنگل های باران زا یا جیرجیرک را به قیمت ارزان بخرید یا پک سی دی وانهادگی تهیه کنید.
  • جلوی آن را بگیرید. همسایگانی که میهمانی های پر سر و صدا دارند یا ایستگاه پر سر و صدای نزدیک خانه به اقدامات جدی تری نیاز دارند در این اوقات می توانید از گوش گیر استفاده کنید.

این مطلب توسط سایت فرامطلب تهیه شده است

ارسال شده در 18 آبان 1395 توسط