چند تکنیک ساده آرامش یافتن

insomniac-man-awake-on-white-pillow

پوشیده شدن با حوله. در گذشته برخی از سلمانی ها پس از کوتاه کردن مو، صورت افراد را نیز اصلاح می کردند و سپس حوله ی مرطوب و داغی را روی صورت مشتریان خود قرار می دادند این حالت فوق العاده بود. امروزه چنین امری منسوخ شده است.

اما می توانید این کار را خود انجام دهید. تنها یکی دو حوله ی کوچک یا لیف را در آب داغ فر کنید. آب اضافی آن ها را بچلانید، دراز بکشید، چشم ها را ببندید و حوله ها را روی صورت خود بگذارید. عالی است و اگر حوله یا آب داغ نداشتید چه؟ از دست هایتان استفاده کنید. آن ها را به هم بمالید تا گرم شوند. هر دست را روی یک طرف صورت بگذارید. این احساس دقیقا به صورت حوله ی داغ و مرطوب نیست اما هم چنان می تواند به آرامش شما کمک کند.

  • یوگا انجام دهید. یوگا روشی فوق العاده برای آرامش بدن و آرامش افکار است. از طریق حرکت، تنفس و کنترل بدن، تمرینات یوگا به شما کمک می کند آرام باشید و استرس را رها کنید. بیشتر مردمی که یوگا را امتحان کرده اند به تاثیر آن قسم می خورند. یک مربی خوب پیدا کنید و این کار را امتحان کنید. (از دوستان خود در مورد انجمن یا کلاس های یوگا پرس و جو کنید.) این کار تعهد لازم دارد، اما ارزش دارد.
  • در اتاق خواب خود آرامش داشته باشید. رابطه ی نزدیک با همسرتان روشی فوق العاده برای رها شدن از تنش فیزیکی است. افزودن کمی ماساژ دوطرفه به این رابطه می تواند فواید آرام بخشی به آن بیفزاید.

این مطلب توسط سایت  فرامطلب تهیه شده است

ارسال شده در 13 آبان 1395 توسط