پیشگیری و درمان انواع سرطان‌های مختلف

cancer-pilula-interna
بیماری سرطان در کشور ما افزایش چشمگیری داشته و هزینه ی درمان انواع سرطان‌های مختلف مثل ریه، معده و خون بسیار گزاف بوده و به بهتر است مردم با غذای سالم و تحرکی مناسب  این بیماری کشنده را معالجه کنند.و با استفاده از روغن‌های طبیعی و برنامه ریزی یک ورزش منظم در برنامه روزانه خود با مصرف غذاهای سالم تر می‌توانند خود را از مبتلا شدن به این بیماری نجات دهند.
موسوی دبیر کنگره هماتو‌لوژی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی  با اشاره به افزایش بیماری سرطان در کشور اظهار داشت: یکی از اهداف مهم برگزاری این کنگره شناسایی راه حل‌های پیشگیری از بیماری مرموز و خطرناک سرطان است و ما در این کنگره راه‌های تشخیص و درمان انواع مختلف سرطان‌ها به ویژه ریه، معده و خون به بحث و تبادل نظر گذاشته می‌شود تا همکاران از راه‌های جدید تشخیص و معالجه این بیماری کشنده مطلع شوند.
وی بیان کرد: این کنگره چندمین سمینار در حوزه آنکولوژی بوده تا صاحب نظران به ارائه دستاوردهای مختلف علمی خود در زمینه‌های تشخیصی و درمانی بپردازند تا همکاران ما در شهرستان‌ها با انجام چنین راهکار‌ی از مهاجرت بی دلیل و بی رویه بیماران به تهران و شهرهای بزرگ جلوگیری شود.
موسوی یادآور شد: ارتقای سطح علمی و بهبود کیفیت کارکرد پزشکان و پرستاران در حوزه سرطان یکی دیگر از اهداف برگزاری چنین کنگره‌هایی در کشور است و من امیدوارم متخصصان خون شنا‌سی با مطالعه و تحقیق فراوان راه حل مناسبی را برای مبارزه و پیشگیری از این بیماری خطرناک ارائه دهند.
وی عنوان کرد: داروهای سرطانی بسیار گران بوده و سازمان‌های بیمه‌گر بعضی از آنها را تحت پوشش خود قرار دادند اما بطور کلی هزینه‌های درمان سرطان‌های مختلف بسیار گزاف بوده و به مردم توصیه می‌کنم که با غذای سالم و تحرکی مناسب به جنگ با این بیماری بروند.
وی گفت: استفاده از روغن‌های طبیعی و برنامه منظم ورزش در زندگی همچنین مصرف غذاهای سالم و ارگانیک می‌تواند ما را از دچار شدن به این بیماری مرموز نجات دهد.
باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال شده در 8 آبان 1395 توسط